Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Promują lubelską uczelnię, czy kanclerz kandydującą w wyborach? Fundacja dostała odpowiedź

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Ciekawe czy obecna na pikniku WSEI w Browarze, posłanka Agata Borowiec, podzieliła się w rozmowie z Teresą Kanclerz, informacjami o zatrzymanym za wyłudzenia VATowskie bracie... Jakby co, to otwarto nowy komisariat na Gospodarczej, w czym udział brała ''kandydat do Sejmu tego Państwa...''. Sylwester B. liczy, że wraz z immunitetem Matki Teresy sprawa Powiśla w Warszawie zniknie na wieki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest żałosne - 90% komentarzy, które tu się pojawiają i zwracają do bohaterki artykułu per "Pani Kanclerz" to nikt inny jak ekipa marketingu WSEI, który pracuje na pozytywny wizerunek (a całkiem prawdopodobne, że to jedna osoba). Ten nieskazitelny obraz nie jest jednak taki perłowy - byłe pracownice i pracownicy coś by mogli na ten temat powiedzieć ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam minister edukacji udzielił jej poparcia, więc trzeba głosować na nr.11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej ciekawi kto finansuje fundację wolności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej ciekawi kto finansuje fundację wolności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej interesuje kto opłaci bilbordy posła Sobonia z hasłem "Miliardy dla regionu". To że prywatna uczelnia się promuje przy tamtej akcji bilvordowej jest małym problemem dla Podatnika.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej ciekawi kto finansuje fundację wolności?
 Wejdż na stronę Fundacji Wolności i poczytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak ma się Rada Etyki Mediów do tego, że dzisiejsze Wiadomości w TVP to jeden 30 minutowy spot PIS zafundowany przez telewixje publicznąś prze podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na kolejne pytanie do Pani Teresy Kanclerz. Sprawa HENPOL - wpłata środków na rzecz firmy Henryka Polaka, w przededniu ogłoszenia upadłości... Gruba bańka została przelana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że to niby promocja kanclerz? ja tam żadnej promocji nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to sama kandydatka? Zarzuty są mocno naciągane, do tego dostała darmową reklamę w lokalnym dzienniku, więc pewnie jest zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubowski i jego śmieszna fundacja..... to wygląda tak jakby działał na czyjeś zlecenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zapraszam na piknik rodzinny" nooo faaaaktycznie tak się promowała że aż wióry leciały heheheheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pokłada nadzieje w polityce ten wpadł jak śliwka w kompot ________ Wyszukiwarka : "polityczna pajęczyna w którą wpadły miliardy ludzi "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej interesuje kto opłaci bilbordy posła Sobonia z hasłem "Miliardy dla regionu". To że prywatna uczelnia się promuje przy tamtej akcji bilvordowej jest małym problemem dla Podatnika.
 Pytanie słuszne, ale dodam swoje. Czy ktoś w OW7 widział banery Pana Ministra czy były tylko rozdysponowane w OW6 tutaj gdzie kandyduje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wyście powariowali do reszty? Kto miał zaprosić na piknik rodzinny? Dziadek mróz a może Donald Trump? WSEI = Bogacka. Jest to najbardziej rozpoznawalna osoba na uczelni, w końcu zbudowała ją od podstaw i od lat walczy o to, żeby jej poziom regularnie szedł w górę. Ten kto na tej drugiej grafice widzi jakieś elementy kampanii wyborczej, ten powinien się czym prędzej udać do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek to przyboczny. Podobnie jak Gosia, Aldonka, karnie obecni na pikniku. Ale co tam robił pantoflarz Tomcio? Eva go puściła na rekonesans biznesowy, może komuś "zająć" interes dla dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają jak się patrzy na tematy którymi zajmuje się Fundacja Wolności. Musiałbym postradać zmysły, żeby im cokolwiek wpłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Teresa Kanclerz to siostra Teresy Bogackiej? Bilbordy i Informator wyborczy WSIE, kalendarzyki i ulotki, przedstawiają wizerunek kobiety łudząco podobnej do Teresy Bogackiej. Gdyby nie ta różnica 30 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitna menadżer, Teresa Kanclerz potrafiła w swoim czasie zejść do barku i dyktować menu... Wpływała na prowadzenie działalności gospodarczej, przez niezależną osobę, która wynajmowała powierzchnię od WSEI. Obiad za 10 zł, był w jej ocenie zbyt drogi, tymczasem studia za semestr kosztowały średnio od 2 tys w górę, a ta fabryka dyplomów dedykowana jest głównie pracującym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...